تبلیغات
کتابخونه مرکز دانلود کتاب الکترونیکی آنلاین کتابخانه - دانلود کتاب Matlab در سیگنالها و سیستمها و کنترل
دانلود اسان و سریع کتاب الکترونیکی آنلاین ( علمی فرهنگی هنری درسی جزوه مقاله ) در کتابخونه کتابخانه
دانلود کتاب Matlab در سیگنالها و سیستمها و کنترل
نوشته شده توسط دانلود کتاب * در ساعت 10:20 ق.ظ

Matlab1 دانلود کتاب Matlab در سیگنالها و سیستمها و کنترل

بسته نرم افزاری Matrix Laboratory-Matlab یک سیستم ماتریس محور برای محاسبات ریاضی و مهندسی است. Matlab در طول سالهای اخیر به ابزار بسیار قدرتمندی برای انجام پردازشهای پر زحمت و سنگین مهندسی مبدل شده است، به طوری که رسم برخی نمودار ها یا انجام بعضی محاسبات را جز به کمک Matlab نمی توان تصور کرد.

Matlab امروز داری جعبه ابزارهای TOOLBOX متنوعی برای انجام محاسبات مختلف است که از جمله آن‌ها می‌‌توان به جعبه پردازش سیگنال Signal Processing، پردازش‌هایی‌ آماری Statistics، شبکه‌های عصبی Neural Network، دریافت تصویر Image Acquisition، پردازش تصویر Image Processing، منطق فازی Fuzzy Logic، الگوریتم‌های ژنتیک Genetic Algorithms و … اشاره کرد. بعضی‌ از این جعبه ابزار‌ها به همراه نرم افزار Matlab ارائه می‌‌شوند و بعضی‌ دیگر را می‌‌توان در کار گروه‌های مختلف و نیز سایت www.Mathworks.com یافت.

هدف این نوشتار تشریح کامل Matlab و جعبه ابزار‌های آن نیست. هدف ما ارائه مطالب ضروری برای کاربرد موثر Matlab در حل مسائل پردازش سیگنال و سیستم‌های کنترل است.

کتاب Matlab در سیگنالها و سیستمها و کنترل نوشته آقای مهندس جواد راستی می باشد که در سه بخش به اصول، تحلیل و طراحی این مبحث در Matlab پرداخته است.plusone   با رای مثبت خود به این مطلب ، از ما حمایت کنیددانلود   دانلود مستقیم : کتاب Matlab در سیگنالها و سیستمها و کنترل


tag  حجم فایل : 4 مگابایت

پسورد   پسورد فایل : www.mohandesyar.com

»