تبلیغات
کتابخونه مرکز دانلود کتاب الکترونیکی آنلاین کتابخانه - دانلود کتاب آموزش نرم افزار ADS
دانلود اسان و سریع کتاب الکترونیکی آنلاین ( علمی فرهنگی هنری درسی جزوه مقاله ) در کتابخونه کتابخانه
دانلود کتاب آموزش نرم افزار ADS
نوشته شده توسط دانلود کتاب * در ساعت 04:26 ب.ظ

ads دانلود کتاب آموزش نرم افزار ADS

نرم افزار Advanced Design System یا ADS یکی از نرم افزارهای تحلیل مایکرو ویو است. ADS ابزار طراحی قدرتمند برای مهندسان RF / Microwave ، طراحان DSP و طراحان سیگنال ترکیب شده (RF به همراه دیجیتال) است. این نرم افزار توسط شرکت Agilent EEsof EDA کار خود را از سال ۱۹۸۳ شروع کرده است.
این برنامه شامل کتابخانه‌ای از قطعات معمول (المان‌های فشرده، خطوط انتقال، Power Splitterها، هایبریدها، دیودها، ترانزیستورها، منابع و…) می‌باشد، که از آنها برای ساخت و شبیه ‌سازی یک مدار یا سیستم استفاده می‌شود. نتایج خروجی‌هائی مانند پارامترهای S، طیف فرکانسی، نمودار حوزه زمان و توان ورودی خروجی مقایسه‌ای، در فرم‌های عددی و گرافیکی است. همچنین به کمک این نرم‌افزار تکنیک‌های بهینه‌سازی مختلفی را برای رسیدن به عملکرد مورد نظر مدار می‌توان به‌کار برد.

کتاب آموزش نرم افزار ADS مخصوص تمامی دانشجویان رشته مهندسی کارشناسی و کارشناسی ارشد برق، الکترونیک، مخابرات، قدرت و کنترل می باشد که راهگشای آنها در تجزیه و تحلیل کلیۀ مدارهای دیجیتال و آنالوگ مخابراتی، الکترونیکی و … و همچنین دروس مدارهای مخابراتی، مخابرات ۱ و ۲ … می باشد. این کتاب شامل دو قسمت می باشد که به معرفی نسخه ۲۰۰۳ و ۲۰۰۹ این نرم افزار به زبان فارسی پرداخته است.


دانلود   دانلود مستقیم : کتاب آموزش نرم افزار ADS


tag  حجم فایل : 3 مگابایت

پسورد   پسورد فایل : www.mohandesyar.com

منبع  لینک منبع»